Nasza współpraca ze wschodzącą gwiazdą rapu Kelvynem ColtemNowa twarz rapu, Kelvyn Colt, to idealny partner w kampanii, której mottem jest wiara we własne siły.

Tematem przewodnim naszej najnowszej kampanii jest odwaga do zaprezentowania się od najlepszej strony, tak aby nic nas nie powstrzymywało przed realizacją marzeń.

Gdy szukaliśmy odpowiedniego tła muzycznego dla kampanii, wiedzieliśmy, że musi to być ktoś, kto będzie się wpisywał w tę charakterystykę.

Raper Kelvyn Colt szybko zyskuje popularność w branży muzycznej.

Tego typu sukces nigdy nie jest jednak łatwy — dla Kelvyna walka o własne marzenia oznaczała porzucenie studiów prawniczych.

Jego utwory mówią o wykorzystywaniu wszelkich nadarzających się okazji. Dlatego Kelvyn jest idealną twarzą kampanii promującej odwagę i pozytywne nastawienie.

To postawa, gdy otaczającym Cię defetystom mówisz: „pokażę Wam, że da się to zrobić”.
Nie tylko nam podoba się nastawienie Kelvyna do wyzwań. Ponieważ jego utwór „Just Watch Me” zyskał na popularności, odkąd pojawił się w naszych reklamach, otrzymaliśmy wiele pytań na temat tego, kto jest autorem piosenki oraz gdzie można kupić to nagranie.

Mamy dobrą wiadomość! Utwór Kelvyna zostanie opublikowany 29 czerwca przez Sony Music — będziemy na bieżąco informować o szczegółach.

Zanim to nastąpi, prezentujemy fragment piosenki...


Kelvyn Colt

#JUSTWATCHME