Przejdź do treściPrzejdź do wyszukiwarki
Head & Shoulders LogoStrona główna

JAK POZBYĆ SIĘ ŁUPIEŻU NA ZAWSZE

Poznaj nasze porady i wskazówki, dzięki którym wybierzesz najlepszy szampon oraz skuteczny sposób codziennej pielęgnacji włosów – bez śladu białych płatków na ubraniach.

Najlepszym sposobem na pozbycie się łupieżu jest stosowanie szamponu przeciwłupieżowego, który zapobiega powstawaniu białych płatków, swędzeniu, zaczerwienieniu i suchej skórze głowy.

Szampon taki powinien zawierać aktywny składnik, który znajduje się we wszystkich szamponach przeciwłupieżowych Head & Shoulders.

Oddziałuje on bezpośrednio na przyczynę problemu, czyli mikroorganizmy z gatunku Malassezia globosa, żyjące na skórze głowy każdego z nas.

Szampony Head & Shoulders nie tylko usuwają objawy łupieżu – jak zwykłe szampony – ale likwidują również jego przyczyny.

Najlepsze porady dotyczące zwalczania łupieżu przy pomocy szamponu 

Po wybraniu odpowiedniego szamponu przeciwłupieżowego należy upewnić się, że jest on prawidłowo stosowany.

Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci w optymalny sposób wykorzystać jego właściwości:

  1. Stosuj go zawsze, gdy myjesz głowę – używaj szamponu przeciwłupieżowego regularnie, a zapomnisz o białych płatkach na włosach.

  2. Stosuj odpowiednią odżywkę – zwykłe kosmetyki mogą wypłukać z Twoich włosów aktywne składniki szamponów przeciwłupieżowych. Dlatego wybierz odżywkę przeciwłupieżową Head & Shoulders, która została zaprojektowana tak, aby uzupełniać działanie naszych szamponów i chronić skórę głowy przed łupieżem.

Możesz również wypróbować jeden z szamponów przeciwłupieżowych z odżywką Head & Shoulders 2 w 1, które zapewniają nie tylko ochronę przed łupieżem, ale także głębokie odżywienie i kompleksową pielęgnację.

Więcej wskazówek i porad ekspertów: