Przejdź do treściPrzejdź do wyszukiwarki
Head & Shoulders LogoStrona główna

JAK POZBYĆ SIĘ ŁUPIEŻU PRZY POMOCY SZAMPONU – 4 PROSTE RADY

Walka z łupieżem nie musi być trudna i uciążliwa – wystarczy właściwy szampon i odpowiednia pielęgnacja włosów, a białe płatki przestaną być Twoim problemem. Oto kilka prostych wskazówek, które pozwolą Ci pozbyć się łupieżu i jednocześnie zadbać o włosy.

1. Wybierz odpowiedni szampon przeciwłupieżowy
Na rynku dostępnych jest wiele szamponów przeciwłupieżowych, ale nie wszystkie są jednakowo skuteczne. Potrzebujesz takiego szamponu, który ma w swoim składzie aktywny składnik usuwający łupież – jak Head & Shoulders. A to zadanie dla Head & Shoulders – wszystkie nasze szampony zawierają najbardziej niezawodny i sprawdzony składnik aktywny zwalczający łupież.

2. Wybierz odpowiedni wariant szamponu
Pamiętaj, żeby wybrać taki wariant szamponu, który najlepiej pasuje do Twojego rodzaju włosów, stanu skóry głowy, oraz którego zapach najbardziej Ci się podoba (to też istotne!). Head & Shoulders oferuje szeroką gamę produktów, dostosowaną do różnorakich potrzeb. Chcesz nawilżyć skórę głowy, pozbyć się swędzenia*, a może zależy Ci na miękkich, gładkich włosach? Wśród kosmetyków Head & Shoulders znajdziesz coś dla siebie. Mamy również szampony zaprojektowane specjalnie z myślą o wrażliwej skórze głowy, oraz takie, dzięki którym Twoje włosy staną się silniejsze i gęstsze.

3. Stosuj szampon przeciwłupieżowy regularnie
Regularne stosowanie szamponu przeciwłupieżowego to podstawa. Mimo że zauważysz poprawę już po jednym zastosowaniu, to aby białe płatki nie wróciły, produktów przeciwłupieżowych należy używać przy każdym myciu.

4. Stosuj szampon razem z odżywką przeciwłupieżową
Jeśli używasz odżywki, wybierz taką, która będzie uzupełniać przeciwłupieżowe działanie szamponu. Zwykłe kosmetyki mogą wypłukać aktywne składniki zwalczające łupież, przez co szampon przeciwłupieżowy stanie się mniej skuteczny. Dlatego opracowaliśmy odżywki do włosów Head & Shoulders, które podobnie jak nasze szampony zawierają składniki przeciwłupieżowe, dzięki czemu Twój kompletny rytuał pielęgnacji włosów zyskuje moc zwalczania łupieżu**.

Jak widzisz, to naprawdę proste – wystarczy regularnie używać kosmetyków Head & Shoulders, a z łatwością pozbędziesz się łupieżu***.

Więcej wskazówek i porad dotyczących swędzącej skóry głowy

* spowodowanego łupieżem
** widoczne z odległości 60 cm oznaki łupieżu, przy regularnym stosowaniu
*** widocznych oznak łupieżu; przy regularnym stosowaniu