Przejdź do treściPrzejdź do wyszukiwarki
Head & Shoulders LogoStrona główna

ZDROWE WŁOSY A SKÓRA GŁOWY

O tym, że łupież to choroba skóry wie każdy. Ale czy zdajesz sobie sprawę, że łupież może też niszczyć włosy? Zostało to udowodnione naukowo!

Łupież to nie tylko widoczne białe płatki – to dolegliwość, która dotyka całą skórę głowy i sprawia, że włosy tracą dobrą kondycję.
Naukowcy Head & Shoulders odkryli, że zdrowa skóra głowy ma korzystny wpływ na stan włosów. Włosy, które wyrastają ze zmienionej chorobowo skóry głowy, są bardziej zniszczone. Swędzenie wywołane łupieżem prowokuje drapanie, a w konsekwencji dalsze uszkodzenia mechaniczne włosów.
Na szczęście, na ratunek przychodzi Head & Shoulders, którego regularne stosowanie wzmacnia włosy. Szampon Head & Shoulders, zapobiegając objawom i skutkom łupieżu, poprawia kondycję skóry głowy, dzięki czemu włosy rosną zdrowsze i piękniejsze.

Odżywki i szampony przeciwłupieżowe 2 w 1

Odżywka powinna się znaleźć w łazience każdego, komu zależy na błyszczących, pięknie prezentujących się włosach. Ale trzeba pamiętać, że zwykła odżywka może zmniejszyć wydajność szamponu przeciwłupieżowego, ponieważ wypłukuje jego kluczowe składniki aktywne.
Właśnie dlatego stworzyliśmy szampony Head & Shoulders 2 w 1 z dodatkiem odżywki, które nie tylko działają przeciwłupieżowo, ale również dbają o zdrowy wygląd Twoich włosów. Dzięki temu możesz nie tylko odpowiednio zadbać o swoją skórę głowy, ale także mieć pewność, że również Twoje włosy będą piękniejsze i mocniejsze.