Przejdź do treściPrzejdź do wyszukiwarki
Head & Shoulders LogoStrona główna

FRYZURY PIŁKARZY: KRÓTKIE WŁOSY Z WYGOLONYMI BOKAMI I WZORAMI

Mężczyzna z krótkimi włosami i wygolonym wzorem w kształcie gwiazdy.

Zgodnie z popularnymi trendami fryzur piłkarskich drugiej dekady XXI wieku, krótkie włosy z wygolonymi bokami i wzorami to nie tyle sztywno ustalony styl, co raczej kwestia indywidualnej ekspresji. Ten typ fryzury wywodzi się od wyzywających stylizacji, które zazwyczaj charakteryzowały się długimi włosami na czubku głowy oraz kontrastującymi kolorami i wygolonymi wzorami z boku. Aby uzyskać idealną stylizację, włosy powinny być wygolone z tyłu i po bokach głowy. Na wygolonych włosach można wyciąć indywidualne wzorki, aby dodać fryzurze oryginalności, a włosy na górze powinny być delikatnie ułożone w sekcje za pomocą lekkiego wosku do stylizacji włosów, aby nadać fryzurze objętość i wyrazistość.

KRÓTKI INSTRUKTAŻ BARBERSKI LANDRY’EGO: Fryzury z wygolonymi bokami i wzoramiKROK 1

Aby uzyskać efekt pięknych włosów bez łupieżu, użyj szamponu Head & Shoulders Men Ultra Series. Czyste, gotowe do układania włosy oraz skóra głowy są kluczem do świetnej fryzury piłkarskiej!

Szampon Head&Schoulders na tle wnętrza salonu fryzjerskiego.


KROK 2


Opuszkami palców delikatnie wmasuj szampon Head & Shoulders w skórę głowy, stosując pionowe pociągnięcia od skóry za uszami aż do czubka głowy.

Fryzjer myje włosy klientowi w myjce.


KROK 3


Rozpocznij golenie włosów, ustawiając maszynkę na poziom 0, stopniowo zwiększając ustawienie długości, aby uzyskać gładkie przejście od skóry głowy do włosów.

Fryzjer za pomocą trymera tworzy fryzurę mężczyźnie.


KROK 4


Za pomocą grzebienia i maszynki skróć długość włosów, a następnie przystrzyż je równo po bokach, nadając im jednakowy wygląd.

Fryzjer używa trymera i grzebienia.


KROK 5


Ustaw maszynkę na poziom 0, wytnij równoległe, poziome linie z jednej strony włosów, aby stworzyć wyjątkową stylizację skóry głowy.

Fryzjer tworzy trymerem fryzurę.


KROK 6


Po przeciwnej do równoległych, poziomych linii stronie głowy wygól wzór w kształcie gwiazdy, a następnie ostrożnie pomaluj włosy wewnątrz linii pogrubionym barwnikiem, aby dodać fryzurze oryginalności.

Fryzjer maluje niebieską gwiazdkę na boku głowy mężczyzny.

OTO LANDRY AGRES

Landry Agres ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży fryzjerskiej – pracował m.in. we Francji, Wielkiej Brytanii i Australii i jest zdobywcą wielu nagród. Obecnie prowadzi swój salon, Milk, w San Sebastián.

Jako główny ambasador marki Head & Shoulders, Landry uosabia współczesną branżę fryzjerską, wprowadzając unikalne i innowacyjne stylizacje męskich fryzur i kreując nowe trendy.

Jego umiejętności przyciągnęły uwagę piłkarskiej elity. Jego obecnymi klientami są m.in. Yuri Berchiche, Alfreð Finnbogason, reprezentacja Islandii na UEFA Euro 2016 oraz ambasador marki Head & Shoulders, Antoine Griezmann.