Przejdź do treściPrzejdź do wyszukiwarki
Head & Shoulders LogoStrona główna

WARKOCZ HOLENDERSKI – JAK ZROBIĆ WARKOCZ DOBIERANY WYPUKŁY

Kobieta w dobieranych warkoczach.

Na początku XXI wieku śmiałe warkocze były stałym elementem na stadionach, gdzie zarówno piłkarze, jak i kibice prezentowali różnorodne style splotów. Dziś w trend odważnych splotów wpisują się np. warkocze holenderskie, przy których eksperymentuje się zarówno z kolorem, jak i stylem. Wykonanie odwróconego warkocza dobieranego wymaga podzielenia włosów na partie przed zapleceniem ich w warkoczowe wzory przylegające do głowy lub nie. Podziel włosy na równe części, a następnie zapleć je w klasyczne warkocze, zabezpieczając koniec każdego warkocza elastyczną gumką do włosów.

KRÓTKI INSTRUKTAŻ FRYZJERSKI LANDRY’EGO: WARKOCZ HOLENDERSKIKROK 1


Aby uzyskać efekt pięknych włosów bez łupieżu, użyj szamponu Head & Shoulders Supreme. Czyste, gotowe do układania włosy są kluczem do świetnej fryzury piłkarskiej!

Fryzjer myje kobiecie włosy w myjce.


KROK 2


Wspomagając się dużą szczotką, wysusz włosy suszarką, aby je wyprostować. Skieruj głowicę suszarki w dół i przesuwaj szczotkę od nasady włosów aż po końce. Dzięki temu włosy będą gładkie i będzie je łatwiej ułożyć.

Mężczyzna układa kobiecie włosy na szczotkę.KROK 3

Pofarbuj pasemka włosów klasyczną techniką, aby dodać im objętości i wyrazistości. Nie bój się zastosować niekonwencjonalny kolor, aby dodać włosom wyjątkowego charakteru.

Fryzjer farbuje włosy kobiecie.KROK 4

Wygładź końcówki włosów za pomocą prostownicy, aby każdy warkocz był równomiernie błyszczący i gładki.

Mężczyzna układa kobiecie włosy na szczotkę.KROK 5


Podziel włosy na równe partie (stwórz więcej części dla mniejszych warkoczy), a następnie zapleć włosy z każdej partii w klasyczne warkocze, aby osiągnąć pożądany styl.

Fryzjer plecie kobiecie warkocze.


KROK 6

Zabezpiecz koniec każdego warkocza elastyczną gumką do włosów, aby fryzura pozostała na swoim miejscu i nie rozpadała się.

Fryzjer wiąże warkocze gumką.

Warkocze zrobione! Sprawdź tutaj film instruktażowy plecenia warkocza holenderskiego w innym stylu.

OTO LANDRY AGRES

Landry Agres ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży fryzjerskiej – pracował m.in. we Francji, Wielkiej Brytanii i Australii i jest zdobywcą wielu nagród. Obecnie prowadzi swój salon, Milk, w San Sebastián.

Jako główny ambasador marki Head & Shoulders Landry uosabia współczesną branżę fryzjerską, wprowadzając unikalne i innowacyjne stylizacje męskich fryzur i kreując nowe trendy.

Jego umiejętności przyciągnęły uwagę piłkarskiej elity. Jego obecnymi klientami są m.in. Yuri Berchiche, Alfreð Finnbogason, reprezentacja Islandii na UEFA Euro 2016 oraz ambasador marki Head & Shoulders, Antoine Griezmann.