Przejdź do treściPrzejdź do wyszukiwarki
Head & Shoulders LogoStrona główna

FRYZURY PIŁKARZY: IROKEZ

Mężczyzna w krótkich włosach z irokezem.

Irokez stał się popularny w pierwszej dekadzie XXI wieku. Z czasem pojawiły się jego nowe odmiany i style, jak np. najnowsze dzieło na głowie Antoine’a Griezmanna. Warunkiem wstępnym dla klasycznego piłkarskiego irokeza jest skóra głowy bez łupieżu, aby móc wygolić lub przystrzyc włosy po obu stronach głowy, pozostawiając na górze ich grubszy pas. Podczas stylizacji irokeza możesz postawić włosy do góry za pomocą silnego żelu lub pomady albo użyć suszarki, aby nadać fryzurze bardziej naturalny wygląd. Włosy na górze głowy powinny być wystarczająco długie, aby można było zrobić irokeza, ale na tyle krótkie, aby w razie potrzeby fryzura mogła utrzymać się bez użycia produktów do modelowania.

KRÓTKI INSTRUKTAŻ BARBERSKI LANDRY’EGO – MODNY IROKEZKROK 1

Aby uzyskać efekt pięknych włosów bez łupieżu, użyj szamponu Head & Shoulders Men Ultra Series. Czyste, gotowe do układania włosy oraz skóra głowy są kluczem do świetnej fryzury piłkarskiej!

Fryzjer myje włosy klientowi w myjce.KROK 2


Użyj suszarki i rąk, aby nadać włosom kształt irokeza, kierując wszystkie włosy do wspólnego punktu na czubku głowy.

Fryzjer układa włosy klientami za pomocą suszarki.


KROK 3


Używając nożyczek, skróć długość włosów i zmniejsz ich objętość na czubku głowy. Barber może za pomocą nożyczek punktujących lub degażówek nadać włosom dodatkową głębię i strukturę.

Fryzjer podcina włosy mężczyźnie.


KROK 4


Użyj prostownicy do włosów, aby wyprostować i spłaszczyć włosy, zapewniając im gęstość i uzyskując jednocześnie dodatkową wysokość.

Fryzjer podcina włosy mężczyźnie.KROK 5

Zastosuj żel lub pomadę do stylizacji, aby dodać włosom objętości i wyrazistości, tworząc gładkie, błyszczące i trwałe wykończenie.

Fryzjer układa irokeza mężczyźnie.

OTO LANDRY AGRES

Landry Agres ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży fryzjerskiej – pracował m.in. we Francji, Wielkiej Brytanii i Australii i jest zdobywcą wielu nagród. Obecnie prowadzi swój salon, Milk, w San Sebastián.

Jako główny ambasador marki Head & Shoulders Landry uosabia współczesną branżę fryzjerską, wprowadzając unikalne i innowacyjne stylizacje męskich fryzur i kreując nowe trendy.

Jego umiejętności przyciągnęły uwagę piłkarskiej elity. Jego obecnymi klientami są m.in. Yuri Berchiche, Alfreð Finnbogason, reprezentacja Islandii na UEFA Euro 2016 oraz ambasador marki Head & Shoulders, Antoine Griezmann.