Przejdź do treściPrzejdź do wyszukiwarki
Head & Shoulders LogoStrona główna

5 OZNAK CZYSTYCH WŁOSÓW

Skąd wiesz, że dobrze umyłaś włosy, a na ich powierzchni nie pozostały żadne zanieczyszczenia? Dowiedz się, jak rozpoznać naprawdę czyste włosy

CZY WIDZISZ JAKIEŚ POZOSTAŁOŚCI PRODUKTÓW U NASADY WŁOSÓW?

Wszystkie produkty, jakich używasz do pielęgnacji włosów – poczynając od żelu do stylizacji, a na suchym szamponie kończąc – skumulują się na powierzchni włosów, jeśli dobrze ich nie zmyjesz.

Pamiętaj, by dokładnie wmasować szampon w skórę głowy, aby pozbyć się wszystkich zanieczyszczeń, za każdym razem, kiedy myjesz włosy.

Aby pozbyć się pozostałości produktów pielęgnacyjnych, których zwykły szampon nie jest w stanie usunąć, od czasu do czasu zastosuj szampon głęboko oczyszczający – dzięki temu będziesz mieć pewność, że włosy są naprawdę czyste.

CZY TWOJE WŁOSY POWINNY BYĆ NIESKAZITELNIE CZYSTE?

Twoje włosy wcale nie muszą być nieskazitelnie czyste, by wyglądały zdrowo i pięknie. Wystarczy, że będziesz je regularnie myła przy użyciu odpowiednich produktów. Zbyt częste i agresywne mycie włosów może zaburzyć odpowiedni poziom nawilżenia, a wtedy efekt będzie odwrotny.

CZY LŚNIĄCE WŁOSY TO DOBRY OBJAW?

Zdrowe, czyste włosy zwykle ładnie błyszczą, ponieważ łuski włosów leżą płasko i odbijają światło. Pozbawione życia, matowe włosy są często oznaką ich uszkodzenia lub nagromadzenia zanieczyszczeń.

A CO Z OBJĘTOŚCIĄ WŁOSÓW?

Prawdopodobnie zauważyłaś, że Twoje włosy zyskują większą objętość świeżo po umyciu i z czasem stają się bardziej „przyklapnięte”. A to dlatego, że gruczoły łojowe na skórze głowy codziennie produkują sebum, które gromadzi się na włosach i obciąża je. Przez to z każdym dniem Twoje włosy tracą na objętości, aż do następnego mycia.

Szampon głęboko oczyszczający Head & Shoulders Deep Clean doskonale usuwa nagromadzone sebum i widoczne oznaki łupieżu już przy pierwszym myciu. Zapewnia odświeżenie i dokładne oczyszczenie, które widać gołym okiem.

Regularnie myj włosy szamponami Head & Shoulders, aby były czyste, zdrowe i wolne od łupieżu.