Przejdź do treściPrzejdź do wyszukiwarki
Head & Shoulders LogoStrona główna

CZY SZAMPONY PRZECIWŁUPIEŻOWE MUSZĄ TAK NIEPRZYJEMNIE PACHNIEĆ?

Powszechnie uważa się, że szampony przeciwłupieżowe – mimo że skuteczne – zawsze mają nieprzyjemny zapach. Dlatego marka Head & Shoulders, od ponad 50 lat lider w walce z łupieżem, dokonała przełomu: połączyła właściwości lecznicze produktów z pięknym zapachem, aktywującym się w kontakcie z wodą. Nie musisz iść na kompromis – zadbaj zarówno o zdrowie Twoich włosów, jak i przyjemną pielęgnację.

Kiedy naukowcy Head & Shoulders połączyli siły ze specjalistami od tworzenia perfum, zależało im na jednym: sprawić, aby walka z łupieżem stała się przyjemnym doświadczeniem. Naukowcy Head & Shoulders wraz z perfumiarzami opracowali technologię Fresh Scent, która wzbogaca produkty do włosów o kompozycje zapachowe zawierające wyrafinowane „nuty głowy”. Te nuty zapachowe są następnie „aktywowane” w kontakcie z wodą, uwalniając piękny zapach i sprawiając, że poranny prysznic wprawi Cię w dobry nastrój na cały dzień.

Nie musisz wybierać między leczeniem łupieżu a pięknie pachnącymi włosami. Marka Head & Shoulders opracowała technologię Fresh Scent, która sprawia, że świeże nuty zapachowe są aktywowane w kontakcie z wodą. Efekt? Przeciwłupieżowe szampony Head & Shoulders, takie jak Apple Fresh lub Ocean Fresh, dzięki którym Twoje włosy są zdrowe i pięknie pachną.