FAQ - CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA: MÓJ ŁUPIEŻ NIEUSTANNIE NAWRACA. JAKA JEST TEGO PRZYCZYNĄ I JAK MOGĘ TEMU ZARADZIĆ?Nie istnieje lekarstwo na łupież. Dlatego jego objawy najprawdopodobniej powrócą, gdy tylko przestaniesz używać szamponu przeciwłupieżowego.

Często zdarza się, że osoby mające łupież odstawiają szampon przeciwłupieżowy, gdy tylko białe płatki znikną z włosów.

Ale łupież to nieuleczalna choroba i jego objawy będą nawracać, jeśli nie będziesz regularnie z nimi walczyć.

Więcej o objawach łupieżu

Oto jak zapobiegać nawrotom łupieżu:

  1. Wybierz odpowiedni (i skuteczny!) szampon przeciwłupieżowy. Aktywnym składnikiem szamponu Head & Shoulders jest pirytionian cynku, który zajmuje się samą przyczyną problemu. Jego skuteczność została potwierdzona w ponad 200 badaniach klinicznych

  2. Myj włosy regularnie – stosowanie szamponów przeciwłupieżowych przy każdym myciu głowy zapewnia lepsze rezultaty niż używanie ich na zmianę ze zwykłymi kosmetykami. Twoje włosy i tak będą wyglądać świetnie – szampony Head & Shoulders zawierają najlepsze składniki pielęgnacyjne stosowane w kosmetykach upiększających.

  3. Nie zapomnij o odżywce! I wybierz taką, która ma właściwości przeciwłupieżowe. Opracowano ją tak, aby uzupełniała działanie szamponu i nie wypłukiwała aktywnych składników (jak w przypadku zwykłych odżywek).

Znajdź szampon przeciwłupieżowy dla siebie.