Akademia Pewności Siebie Head & Shoulders na PGE NarodowymMarka Head & Shoulders spełniła marzenie młodych piłkarzy, którzy w ubiegłą sobotę, 6 lipca, mieli okazję spotkać się na PGE Narodowym ze swoimi idolami – Robertem Lewandowskim i Krzysztofem Golonką. Spotkanie było wypełnione licznymi atrakcjami związanymi ze wszystkim, co kojarzy się ze światem piłki nożnej oraz… budowaniem pewności siebie.

Wszystko to w ramach Akademii Pewności Siebie Head & Shoulders – nowej inicjatywy marki, której celem jest wzmacnianie poczucia własnej wartości wśród nastolatków. Kampania jest odpowiedzią na wyniki badań, które pokazują, że pewność siebie Polaków jest zdecydowanie nizsza, niż w przypadku mieszkańców innych krajów.

Ponieważ poczucie własnej wartości jest domeną piłkarskich gwiazd, Akademię Pewności Siebie Head & Shoulders zdecydowali się wesprzeć Robert Lewandowski, kapitan polskiej drużyny narodowej, zawodnik Bayernu Monachium i ambasador marki Head & Shoulders oraz Krzysztof Golonka, mistrz świata freestyle football. Podczas wydarzenia ze sportowcami spotkali się ich najwięksi fani, a zarazem laureaci prowadzonego w ramach inicjatywy konkursu o nazwie „Podnieś głowę z Head & Shoulders”.

event_image

Dwudziestka szczęśliwców, niczym piłkarze reprezentacji Polski, spotkali się z kapitanem narodowej drużyny, Robertem Lewandowskim, w miejscu dostępnym tylko dla wybrańców – zawodniczej szatni. Uczestnicy wydarzenia z zainteresowaniem wysłuchali jego rad na temat budowania pewności siebie i dążenia do sukcesu w życiu. W czasie spotkania uczestnicy mogli także zadawać pytania, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie oraz zdobyć autograf od swoich idoli. Nic dziwnego, że całemu wydarzeniu towarzyszyły ogromne emocje. Po rozmowie na młodych adeptów piłki nożnej czekała niespodzianka w postaci wspólnego treningu na płycie głównej boiska.

W programie wydarzenia nie zabrakło również motywacyjnych przemówień o tym skąd bierze się pewność siebie, jaki ma wpływ na nasze życie i jak ją w sobie rozwijać, które poprowadził eksert kampanii, psycholog Adam Konrad Lewanowicz. Młodzi piłkarze, poznając doświadczenia zaangażowanych w kampanię ekspertów i sportowców, dowiedzieli się między innymi, że pewność siebie nie jest cechą z którą się rodzimy i możemy ją zbudować tak samo, jak wyćwiczyć jakąś futbolową sztuczkę. A warto, ponieważ cecha ta jest kluczem do sukcesu, nie tylko na boisku, ale również w codziennym życiu i nie powinno nam jej zabraknąć w momencie, w którym oczy wszystkich skierowane są właśnie na nas.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami o Akademii Pewności Siebie Head & Shoulders na specjalnie uruchomionej platformie: www.pewnoscsiebie.onet.pl

***

Head & Shoulders to marka, która od ponad 50 lat prowadzi badania nad zdrowiem skóry głowy, pozwalające na nieustanne ulepszanie technologii stosowanych w produktach. Dzięki nim Head & Shoulders przywraca równowagę skóry głowy i odżywia ją sprawiając, że staje się podstawą dla pięknych, zdrowych i mocnych włosów do 100% bez łupieżu* – już na zawsze.

* do 100% bez widocznych oznak łupieżu, przy regularnym stosowaniu

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

akademia_pewnosci