WPROWADZENIE NOWEJ GAMY PRODUKTÓW STWORZONYCH SPECJALNIE DLA MĘŻCZYZN!PREZENTUJEMY NOWY HEAD & SHOULDERS MEN ULTRA – INNOWACJĘ W PIELĘGNACJI WŁOSÓW I SKÓRY GŁOWY OD MARKI SZAMPONÓW NR 1 NA ŚWIECIE1

Head & Shoulders z dumą prezentuje swoja nową gamę produktów stworzonych specjalnie dla MĘŻCZYZN – linię Head & Shoulders Men Ultra – z wysoce skuteczną, wzbogaconą formułą, stworzoną z myślą o potrzebach wymagających mężczyzn, by mogli cieszyć się pięknymi włosami do 100% bez łupieżu, przez całe życie2.

Dostarczanie innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie ochrony skóry głowy zawsze było priorytetem Head & Shoulders3, ale w porównaniu z ofertą dla kobiet wybór męskich produktów do pielęgnacji włosów był zawsze bardzo ograniczony.

Odkąd mężczyźni zaczęli interesować się pielęgnacją, wzrosło zapotrzebowanie na produkty odpowiadające ich potrzebom, co potwierdza najnowszy raport Euromonitor4 dotyczący trendów pielęgnacyjnych.

Podjęcie wyzwania…

Head & Shoulders rozumie, jak ważne jest, by mężczyźni czuli się pewnie i mogli bez przeszkód stawiać czoła codziennym wyzwaniom.

Niezależnie od trudności, zawsze pomoże optymizm i pozytywne nastawienie.

Strzelenie karnego w najważniejszym meczu życia, czy ustanowienie osobistego rekordu w biegu po parku – żadne wyzwanie nie jest zbyt trudne, gdy jesteś pewny siebie.

Nowa kampania reklamowa, inspirowana sytuacjami, których doświadczają ambasadorzy marki Head & Shoulders ze świata piłki nożnej, zarówno na boisku, jak i poza nim – od trudnych warunków podczas ciężkiego meczu, po radzenie sobie ze stresem przed ważną grą – przedstawia ambasadora marki, Roberta Lewandowskiego, podejmującego wyzwanie niezależnie od sytuacji.

Linia dla mężczyzn bez kompromisów…

Aby dostarczyć szereg rozwiązań odpowiadających potrzebom MĘŻCZYZN, nie idąc jednocześnie na żadne kompromisy i przy wykorzystaniu formuły Micro Zinc5, naukowcy Head & Shoulders zaproponowali wzbogaconą formułę, zawierającą wysoce skuteczny, wzmocniony ZPT (ZPT + węglan cynku) wraz z SZEŚCIOMA udoskonalonymi głównymi wariantami składnika dla poprawy kondycji skóry głowy, ochrony przed łupieżem i większej skuteczności6.

1 Obliczenia P&G na podstawie danych sprzedażowych Nielsen za okres lipiec 2015 r. – czerwiec 2016 r.

2 usuwa widoczne oznaki łupieżu przy regularnym stosowaniu

3 Ponad 50 lat temu naukowcy Head & Shoulders zapoczątkowali stosowanie cząsteczek cynku w walce z łupieżem. Od tamtej pory prowadzono badania w celu zoptymalizowania opatentowanej formuły, która zapewniłaby stałą ochronę przed łupieżem i wspaniały wygląd włosów.

4 Euromonitor / Czego pragną mężczyźni – Badanie mężczyzn w zakresie pielęgnacji i urody. Luty 2016 r.

5 Zainspirowani formułami optymalizującymi wielkość cząsteczek, które zapewniają pozytywne doznania podczas stosowania produktów, naukowcy z Head & Shoulders odkryli znaczenie mniejszych cząsteczek cynku, które wpływają korzystnie zarówno na skórę głowy, jak i na włosy.

Cząsteczki, które skutecznie usuwają zanieczyszczenia, są teraz osiem razy mniejsze. Ponadto mniejsze cząsteczki cynku:

- Oznaczają, że piana składa się z drobniejszych pęcherzyków, które nie pękają, co zwiększa skuteczność mycia

- Szybciej i głębiej docierają do obszarów występowania grzybów powodujących łupież

- Łatwiej zmywają się z włosów

- Po 12 latach poszukiwań, technik modelowania molekularnego i niezliczonych badań klinicznych dotyczących rozkładu i osadzania cząsteczek, Head and Shoulders wprowadza nową, pionierską formułę, mającą na celu optymalizację wielkości cząsteczek ZPT – trójfazową formułę z 8 razy mniejszymi cząsteczkami Micro Zinc.

- Nasi naukowcy zaobserwowali, że optymalizacja rozmiaru cząsteczek cynku wpływa korzystnie nie tylko na skórę głowy, ale również na włosy.

6 usuwa widoczne oznaki łupieżu przy regularnym stosowaniu