ROBERT LEWANDOWSKI ZOSTAŁ KAPITANEM DRUŻYNY HEAD & SHOULDERSKapitan polskiej reprezentacji, napastnik Bayernu-Monachium i jeden z najlepszych piłkarzy ostatnich lat. Robert Lewandowski ma na swoim koncie wiele zaszczytnych tytułów i osiągnięć, które zawdzięcza talentowi, dyscyplinie, ale przede wszystkim ciężkiej pracy. Na jego barkach spoczywa wielka odpowiedzialność i oczekiwania, z którymi doskonale sobie radzi, dzięki wsparciu ekspertów i bliskich współpracowników.

Robert Lewandowski wybrał Head & Shoulders, dołączając tym samym do naszej drużyny jako kapitan! To właśnie Head & Shoulders daje mu gwarancję zdrowej, zadbanej fryzury, dzięki której w całości może oddać się grze i skupić na atakowaniu bramki przeciwnika.

Spot opowiada historię o tym, jak wiele spoczywa na barkach kapitana – to on ma największy wpływ na wynik meczu, to na jego barki spadają słowa uznania jak i ostra krytyka. Robert Lewandowski nie tylko wie, jak sobie radzić z presją, lecz także wykorzystuje ją jako motywację, by stawać się jeszcze lepszym zawodnikiem.

„Sport na tym poziomie wymaga nieustannego skupienia i koncentracji. Na barkach kapitana spoczywa duża odpowiedzialność – nadzieje, rozczarowanie oraz duma kibiców i kolegów z drużyny. To ważne, abym czuł się pewnie, mogę wtedy skupić się na tym, co jest naprawdę ważne, czyli na grze” – tymi słowami Robert Lewandowski tłumaczy, dlaczego zaufał szamponowi Head & Shoulders.