ANIA LEWANDOWSKA W DRUŻYNIE HEAD & SHOULDERSAnia Lewandowska, trenerka, dietetyczka i reprezentantka Polski

w karate tradycyjnym, została nową ambasadorką Head & Shoulders, dołączając tym samym do swojego męża – Roberta Lewandowskiego.

Kampania z ich udziałem pokazuje, jak wiele rzeczy możemy podpatrzyć u swojego faceta. Ania Lewandowska zaznacza: „Dziewczyny bardzo często podkradają swoim partnerom części garderoby – to przykład na to, że produkty z założenia dedykowane mężczyznom sprawdzają się świetnie również u kobiet.”

Ania nie lubi szufladkowania, dlatego widząc piękne włosy męża, postanowiła zabrać mu szampon. Bo kto powiedział, że Head & Shoulders jest tylko dla facetów?

Nowe produkty Head & Shoulders z trójfazową formułą stworzono, by zapewnić najlepszą pielęgnację skóry głowy i włosów. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii szampon oczyszcza, chroni i nawilża skórę głowy i włosy, by kobiety mogły cieszyć się pięknymi, zdrowymi i mocnymi włosami do 100% bez łupieżu*.

„Wypróbowując kolejne produkty Head & Shoulders, odkryłam, że marka stworzyła linię specjalnie dla kobiet. Moją uwagę przykuły nowe opakowania z kwiatowym motywem, a sam produkt sprawił, że moje włosy wyglądają cudownie” – dodaje Ania.

Pożyczony z półki Roberta szampon Head & Shoulders to dla Ani odkrycie roku. Teraz zachęca swoje fanki do testowania!

Sprawdź, jak działa nowa trójfazowa formuła i poznaj opinie dziewczyn z całego świata, które już przetestowały i pokochały nowy Head & Shoulders.

*Usuwa widoczne oznaki łupieżu, przy regularnym stosowaniu.