Przejdź do treściPrzejdź do wyszukiwarki
Head & Shoulders LogoStrona główna

NOWA KAMPANIA HEAD & SHOULDERS #BONIEMAM

Marcin Prokop

SZAMPONY PRZECIWŁUPIEŻOWE HEAD & SHOULDERS POMAGAJĄ ZAPOBIEGAĆ ŁUPIEŻOWI ORAZ GWARANTUJĄ PIĘKNY I ZDROWY WYGLĄD WŁOSÓW.

Dzięki szamponom przeciwłupieżowym Head & Shoulders nie musisz martwić się problemem łupieżu – aktywna formuła produktów pomaga mu zapobiegać, jednocześnie dokładnie oczyszczając włosy i pozostawiając je wyjątkowo lśniące.

Właśnie taki przekaz podkreśla nowa kampania Head & Shoulders, której ambasadorem został Marcin Prokop. Ton komunikacji o zapobieganiu łupieżu nie musi być medyczny i śmiertelnie poważny, dlatego Head & Shoulders stawia na lekką, humorystyczną konwencję, do której Marcin Prokop nadaje się idealnie.

Na potrzeby kampanii powstała seria krótkich spotów, ukazujących Marcina Prokopa w zabawnych, a czasem nawet ekstremalnych sytuacjach, w których zawsze towarzyszy mu butelka szamponu Head & Shoulders. Zaskoczenie osób widzących szampon przeciwłupieżowy obok prezentera i ich „Nie wiedziałem, że masz łupież” jest równie naturalne, jak jego powtarzająca się z uśmiechem odpowiedź „Bo nie mam”.

#BONIEMAM


Skuteczność przeciwłupieżową produktów Head & Shoulders gwarantuje rekomendacja Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Logo Polskie Towarzystwo Dermatologiczne